Z20261700
OF-308072
vyhlásená
00397563
Žilinská univerzita v Žiline
Univerzitná 8215/1, Žilina, 01026, SVK
PC komponenty
príslušenstvo k pc, komponenty, tablet, racková skrinka
Tovar, Služba
|
1. Objektív
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na snímanie obrazu (variabilný zoom objektív pre MFT systém). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Objektív | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Typ: foto objektív, stabilizácia obrazu: áno (POWER O.I.S.), počet lamiel clony: 7, typ zaostrovania: automatické (rýchle, tiché), formát snímača: Micro Four Thirds (kompatibilný), maximálna clona: f/3,5–5,6, minimálna clona: f/22, priemer filtra: 58 mm, optická konštrukcia: 14 prvkov v 12 skupinách, minimálna zaostrovacia vzdialenosť: cca 30 cm, ohnisková vzdialenosť: 14–140 mm, bajonet: Micro 4/3, preferovaná farba: čierna, hmotnosť: cca 265 g. | |
| Danej špecifikácii vyhovuje napr.: | Panasonic G Vario 14–140mm f/3.5–5.6 II |
|
2. Pevný disk
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na ukladanie a archiváciu dát. |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Pevný disk | ks | 6 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Typ: interný HDD pre NAS, formát: 3,5", kapacita: 8 TB, rozhranie: SATA III 6 Gb/s, rýchlosť otáčok: 7200 ot./min, cache: 256 MB, technológia záznamu: CMR, prenosová rýchlosť cca 235–267 MB/s, pracovné zaťaženie: cca 550 TB/rok, MTBF až 2 000 000 – 2 500 000 hodín, prevádzka 24/7, teplotný rozsah 0 až 65 °C, rozmery cca 147 × 101,6 × 26,1 mm, hmotnosť cca 670 g, určenie RAID/NAS, podpora vibrácií (RV senzory), technológia NASware. | |
| Danej špecifikácií vyhovuje napr.: | WD Red Pro 8TB WD8005FFBX |
|
3. Panel pre color grading
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na profesionálne ovládanie farebnej korekcie videozáznamu v postprodukcii. |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Panel pre color grading | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na ovládací panel pre color grading: profesionálny hardvérový panel pre DaVinci Resolve, 3 vysokorozlíšené trackbally s ovládacími prstencami, 12 presných otočných ovládačov, transportné a navigačné tlačidlá, bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.2 alebo USB-C, napájanie internou batériou alebo cez USB-C, kompatibilita s Windows 11, macOS 14.3 Sonoma alebo novší, Linux Rocky 8.6, pracovná teplota 0 až 40 °C, skladovacia teplota -20 až 60 °C, vlhkosť 0–90 % bez kondenzácie, maximálna spotreba cca 3 W. | |
| Danej špecifikácií vyhovuje napr.: | Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Color Panel |
|
4. NAS sieťové úložisko
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na centralizované ukladanie, správu a zálohovanie dát (sieťové NAS úložisko pre štúdiové a multimediálne použitie). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| NAS sieťové úložisko | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na NAS sieťové úložisko: 5-bay NAS server, podpora 3,5" a 2,5" SATA HDD/SSD, procesor s architektúrou x86, pamäť min. 4 GB RAM (rozšíriteľná), 2× 2,5GbE LAN porty, možnosť rozšírenia o 10GbE sieťovú kartu, 2× M.2 NVMe sloty pre cache, USB 3.2 Gen 1 porty, hardvérová podpora RAID 0/1/5/6/10, maximálna kapacita po rozšírení až do 360 TB, podpora Btrfs a ext4 súborových systémov, podpora snapshotov, zálohovania a virtualizácie, prevádzka 24/7, hlučnosť cca 20–23 dB(A), spotreba cca 13–45 W podľa záťaže, rozmery cca 166 × 230 × 223 mm, hmotnosť cca 2,7 kg. | |
| Danej špecifikácií vyhovuje napr.: | Synology DS1525+ |
|
5. Kamera
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na snímanie obrazu pre živú produkciu vo videoštúdiu (kompaktná 4K kamera pre broadcast, streaming a multi-kamerové zostavy s diaľkovým ovládaním). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Kamera | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na štúdiovú kameru: snímač typu Micro Four Thirds (4/3) s dynamickým rozsahom min. 13 EV, rozlíšenie UHD 4K (3840 × 2160) až 60 fps, aktívny MFT bajonet, podpora elektronického ovládania objektívu (AF, iris, zoom), 12G-SDI výstup (10-bit 4:2:2), HDMI výstup (max. 1080p), USB-C rozhranie pre externé nahrávanie, podpora Blackmagic RAW, diaľkové ovládanie cez SDI/HDMI/Ethernet (ATEM kompatibilita), vstavaný stereo mikrofón, podpora tally a remote control, napájanie DC 12V, montážne závity 1/4", prevádzka 24/7, profesionálne štúdiové použitie. | |
| Danej špecifikácií vyhovuje napr.: | Blackmagic Design Micro Studio Camera 4K G2 |
|
6. Operačná pamäť
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na dočasné aj dlhodobé ukladanie a rýchlu výmenu operačných dát v počítači (výkonná DDR5 pamäť pre rendering, strih videa, multitasking a profesionálnu multimediálnu produkciu). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Operačná pamäť | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na operačnú pamäť RAM: typ DDR5, kapacita 64 GB (2×32 GB), frekvencia 6400 MHz, časovanie CL40-40-40-80, napätie 1,35 V, formát DIMM, určenie pre PC, podpora XMP 3.0 a AMD EXPO profilov, pasívny chladič, bez ECC (Unbuffered), nízka latencia pre vysoký výkon, kompatibilita s modernými platformami Intel a AMD, pracovná teplota štandardná pre desktop moduly. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Crucial Overclocking Pro 64GB KIT DDR5 6400MHz CL40 |
|
7. Základná doska
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na vytvorenie základnej platformy počítača, ktorá prepája procesor, pamäť, úložiská a rozširujúce komponenty (herná a pracovná základná doska pre výkonné PC zostavy). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Základná doska | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na základnú dosku: socket AMD AM5, čipset AMD X870, formát ATX, podpora procesorov AMD Ryzen 7000/8000/9000, 4× DDR5 DIMM sloty (dual channel, max. kapacita 256 GB), podpora frekvencií DDR5 až 8000+ MT/s (OC), podpora EXPO a AEMP profilov, 1× PCIe 5.0 x16 slot pre GPU, viac PCIe 4.0 slotov, 4× M.2 sloty (PCIe 5.0/4.0 NVMe SSD), 2× SATA III porty, sieť 2.5Gb Ethernet, Wi-Fi 7 (2×2, 2.4/5/6 GHz), Bluetooth 5.4, USB4 (40 Gbps), USB 20 Gbps Type-C s PD, USB 10 Gbps a USB 5 Gbps porty, HD audio Realtek ALC1220P, podpora RAID 0/1/5/10, UEFI BIOS, RGB Aura Sync, 24/7 prevádzka. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | ASUS TUF GAMING X870-PLUS WiFi |
|
8. Procesor
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na výkonné spracovanie dát, renderovanie a výpočtové úlohy (procesor pre profesionálne strihanie videa, rendering a multimediálnu produkciu). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Procesor | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na procesor: AMD Ryzen 9 9950X, architektúra Zen 5 (Granite Ridge), socket AM5, 16 jadier / 32 vlákien, základná frekvencia 4,3 GHz, boost frekvencia až 5,7 GHz, L3 cache 64 MB, TDP 170 W, výrobný proces 4 nm, podpora DDR5 pamätí (dual channel), podpora PCIe 5.0, odomknutý násobič pre pretaktovanie, integrovaná grafika AMD Radeon Graphics, podpora AVX-512, virtualizácia AMD-V, určené pre high-performance desktop platformu. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | AMD Ryzen 9 9950X |
|
9. Chladič na procesor
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na efektívne chladenie procesora v počítači (výkonný vzduchový chladič CPU pre stabilnú prevádzku, rendering, strih videa a dlhodobé vysoké zaťaženie v štúdiovom PC). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Chladič na procesor | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na chladič procesora: typ vzduchový (dual tower), kompatibilita socketov Intel LGA1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851 a AMD AM4/AM5, výška cca 165–168 mm, šírka 150 mm, hĺbka cca 161 mm, hmotnosť cca 1320 g (s ventilátormi), 6 heatpipe (meď, niklované), hliníkové rebrá, 2× 140 mm PWM ventilátor, otáčky cca 300–1500 RPM, prietok vzduchu cca 140 m³/h, hlučnosť max. cca 24,6 dB(A), SSO2 ložiská, podpora PWM regulácie, teplovodivá pasta v balení, 6 mm heatpipe priemer. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Noctua NH-D15 |
|
10. SSD disk
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na rýchle ukladanie, načítavanie a prenos dát v počítači (NVMe SSD úložisko pre operačný systém, aplikácie a spracovanie veľkých multimediálnych súborov). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| SSD disk | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na SSD disk: formát M.2 2280, kapacita 2 TB, rozhranie PCIe 5.0 x4 NVMe, podpora NVMe 2.0, typ pamäte TLC NAND, radič Silicon Motion SM2508, DRAM cache áno (LPDDR4), sekvenčné čítanie až cca 14 700 MB/s, zápis až cca 14 000 MB/s, náhodné čítanie až 2 200 000 IOPS, náhodný zápis až 2 200 000 IOPS, TBW cca 2000 TB, životnosť MTBF cca 2 000 000 hodín, prevádzka 24/7, nízka spotreba energie cca 7 W max, jednostranné osadenie PCB, kompatibilita PCIe Gen5/Gen4 sloty, bez chladiča (možnosť osadenia heatsinku). | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Kingston FURY Renegade G5 2 TB |
|
11. Chladič SSD disku
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na odvod tepla z M.2 SSD disku (pasívny hliníkový chladič pre zníženie teploty a zabránenie spomaľovania výkonu pri vysokom zaťažení). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Chladič SSD disku | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na chladič SSD disku: pasívny hliníkový chladič pre M.2 SSD, kompatibilita s formátom 2280, podpora jednostranných aj obojstranných modulov, podpora NVMe aj SATA M.2 SSD, výška chladiča cca 3 mm, kompaktné rozmery cca 77 × 22 × 3 mm, nízka hmotnosť cca 10 g, vrátane teplovodivých podložiek pre efektívny prenos tepla, jednoduchá montáž bez aktívneho chladenia, určené pre kontinuálnu prevádzku SSD v PC zostavách. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | AXAGON CLR-M2L3 M.2 ALU Heatsink |
|
12. Tablet
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na prehrávanie multimédií, jednoduchú prácu a ovládanie aplikácií (tablet pre monitoring, poznámky, streaming a základnú produkciu obsahu). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Tablet | ks | 2 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na tablet zariadenie: displej cca 11" TFT LCD (1920 × 1200 px), obnovovacia frekvencia 90 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 680 (8-jadrový, 6 nm), operačná pamäť 4 GB RAM, interné úložisko 64 GB eMMC, rozšíriteľné o microSD kartu, operačný systém Android 14 (MagicOS 8.0), batéria cca 8300 mAh, zadný fotoaparát 5 Mpx, predný fotoaparát 5 Mpx, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5 GHz), Bluetooth 5.1, USB-C konektor, kovové telo, hmotnosť cca 495 g, hrúbka cca 7,3 mm, štyri reproduktory. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | HONOR Pad X8a Wifi 4 GB/64 GB Space Grey |
|
13. Mikrofónový stojan
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na uchytenie a polohovanie mikrofónu v štúdiu (nízkoprofilové rameno pre podcasty, streaming a broadcast produkciu s možnosťou flexibilného nastavenia polohy mikrofónu). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Mikrofónový stojan | ks | 5 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na mikrofónový stojan: nízkoprofilové stolové boom rameno, konštrukcia oceľová, maximálna dĺžka ramena cca 838 mm, horizontálna rotácia 360°, vertikálne nastavenie do 90°, nosnosť do 2 kg, kompatibilita so štandardnými mikrofónovými úchytmi, montáž na stôl pomocou svorky alebo pevného skrutkovania (hrúbka stola do cca 55 mm), integrovaný systém vedenia káblov (magnetické klipy), kompatibilita s XLR a USB mikrofónmi, čierne prevedenie, hmotnosť cca 1,3–2,0 kg. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Shure Broadcast 2 Stolný mikrofónový stojan |
|
14. Ovládací panel kamier
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na diaľkové ovládanie a riadenie parametrov kamier v živom vysielaní a štúdiovej produkcii (kamerový CCU panel pre nastavenie expozície, clony, vyváženia bielej, zisku a farebných parametrov v multi-kamerových zostavách). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Ovládací panel kamier | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na ovládací panel kamier: prenosný CCU panel pre broadcast použitie, podpora ovládania až 8 kamier, 8 programovateľných tlačidiel výberu kamery s LED indikáciou (on-air/off-air), 3-osový joystick pre jemné nastavenia, ovládanie clony (auto a manuál), rozsah clony cca f/32 až f/1.2, rozsah zisku cca -12 dB až +32 dB, ovládanie uzávierky, vyváženie bielej (cca 2500 K – 10 000 K), RGB korekcia farieb, podpora ND filtrov a scén, | |
| pripojenie cez USB-C alebo Bluetooth LE, interná batéria s nabíjaním cez USB-C, kompatibilita s ATEM Software Control a Blackmagic kamerami, určené pre 24/7 prevádzku v broadcast prostredí. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Blackmagic Design ATEM Micro Camera Panel |
|
15. Rukoväť s ovládaním focusu
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na ergonomické uchytenie a rozšírenie ovládania stabilizačných systémov DJI RS série pri natáčaní videa. |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Rukoväť s ovládaním focusu | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na rukoväť s ovládaním focusu: kompatibilita DJI RS 2 / RS 3 Pro / RS 4 / RS 4 Pro, integrované bezdrôtové ovládanie zaostrovania, dosah až cca 100 m, oneskorenie signálu < 50 ms, vstavaný motor/ovládací modul pre follow focus, ovládanie clony, uzávierky, nahrávania, joystick a režimov stabilizátora, ergonomická protišmyková rukoväť (silikón + hliník), batéria s výdržou cca 10 hodín, nabíjanie cez USB-C, montážne rozhrania 1/4"-20 a NATO rail, hmotnosť cca 291 g, kompatibilita s externými focus motormi. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | SmallRig rukoväť s Follow Focus pre DJI RS Series 4329 |
|
16. Racková skrinka
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na mechanické uchytenie, organizáciu a ochranu 19" rackových zariadení vo video/podcastovom štúdiu (nástenná racková skrinka pre montáž serverov, NAS, sieťových a AV zariadení). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Racková skrinka | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na rack skrinku: 19" stojanový/stenný rack, výška 12U, vonkajšie rozmery cca 600 × 600 × 440–450 mm (V׊×H), oceľová konštrukcia, čierne prevedenie, nosnosť min. cca 60–80 kg, predné uzamykateľné dvierka (sklenené alebo perforované), odnímateľné bočnice, káblové vstupy v hornej a dolnej časti, ventilácia (pasívna alebo perforácia), vertikálne montážne lišty 19", kompatibilita so štandardom EIA-310-D, možnosť montáže na stenu, hmotnosť cca 20–25 kg. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Datacom 19" RACK jednodielny 12U čierny |
|
17. Toner
|
|
|---|---|
| Funkcia |
| Slúži na tlač dokumentov a grafických výstupov (kompatibilná tonerová sada pre laserové tlačiarne Canon pre kancelárske a štúdiové použitie). |
| Technické vlastnosti |
Jed |
Mi |
Ma |
Pres |
| Toner | ks | 1 |
| Technické vlastnosti | Hodnota / charakteristika |
| Požiadavky na tonerovú kazetu: kompatibilný toner pre Canon i-SENSYS, modelová rada 067H Bk+CMY, sada čierna + farebné (BK, C, M, Y), vysokokapacitná verzia (H), určenie pre laserovú tlač, výťažnosť čiernej cca 3 130 strán A4 pri 5 % pokrytí, farebné cca 2 350 strán A4 pri 5 % pokrytí, technológia práškového toneru, kompatibilita s tlačiarňami Canon i-SENSYS MF650 / LBP630 / MF650 series, certifikácia ISO 9001, ISO 14001 a STMC, záruka cca 2 roky, určené pre čiernobielu aj farebnú tlač. | |
| Danej špecifikácie vyhovuje: | Canon 067H, Bk+CMY - kompatibilná sada |
| Názov |
| Vrátane dopravy na miesto plnenia |
| O doručení je potrebné minimálne 48 h vopred telefonicky alebo emailom informovať kontaktnú osobu Objednávateľa |
| Požaduje sa predložiť funkčná a technická špecifikácia, vrátane technických listov preukazujúcich splnenie minimálnych požadovaných parametrov predmetu zákazky s uvedením presných názvov (obchodných značiek) nacenených výrobkov do 2 pracovných dní od účinnosti Zmluvy. |
| Splatnosť faktúry je 30 dní |
| Objednávateľ neposkytuje zálohy a preddavky |
| Platiteľ DPH má zákonnú povinnosť registrácie na FS všetkých bankových účtov, používajúcich pre svoju ekonomickú činnosť |
| Požaduje sa predložiť rozpis sadzby DPH a ceny s DPH alebo bez DPH, ktorá ako údaj v zmluve chýba v prípade plnenia zahŕňajúce rôzne sadzby DPH do 2 dní od uzavretia zmluvy. |
| V prípade, že Dodávateľ nie je platcom DPH, pole pre zadanie sadzby DPH zostáva prázdne |
| Objednávateľ požaduje zaslať tovar celkom nový, nepoškodený, nevystavovaný v prvej akostnej triede, originál zabalený, zodpovedajúci požiadavkám Objednávateľa |
| Objednávateľ požaduje tovar náležite zabaliť inak obvyklým spôsobom tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu, strate alebo zničeniu, a aby bola zabezpečená jeho ochrana až do momentu prevzatia tovaru objednávateľom – verejným obstarávateľom |
| Ak sa v OF uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, výrobný postup, značku, obchodný názov, patent alebo typ, umožňuje sa Dodávateľovi predloženie ponuky s ekvivalentným riešením s porovnateľnými, respektíve lepšími parametrami. Ekvivalent je možné dodať v rovnakej alebo vyššej kvalite podľa Technickej špecifikácie predmetu zákazky |
| Nedodržanie ktorejkoľvek podmienky a požiadavky Objednávateľa sa bude považovať za porušenie zmluvných podmienok a Objednávateľ má právo odstúpiť od Zmluvy |
| Dodávateľ je povinný dodať spolu s tovarom všetky doklady a dokumenty týkajúce sa tovaru, ktoré sú nevyhnutné pre jeho riadnu montáž, inštaláciu, uvedenie do prevádzky, používanie, či údržbu, ak taká potreba vyplýva z povahy tovaru či dohodnutej špecifikácie |
| Záruka min. 24 mesiacov |
| Dodávateľ je povinný na svoje náklady zabezpečiť výmenu tovaru. Ak ide o chybu odstrániteľnú, právo na bezplatné, riadne a včasné odstránenie chyby. Ak ide o chybu neodstrániteľnú brániacu riadnemu užívaniu tovaru, právo na výmenu chybného tovaru |
| V prípade reklamácie tovaru v záručnej dobe zvoz zabezpečí dodávateľ na svoje náklady |
Žilina, Žilina, Žilinský, Slovenská republika
18.05.2026 08:00 — 08.06.2026 14:00
1,00 celok
8 000,00
8 000,00
| Názov | Merná jednotka | Výhodnejšia hodnota | Váha |
|---|---|---|---|
| Cena bez DPH | € | Menšia | 100 |
07.05.2026 14:00
14.05.2026 10:00
14.05.2026 10:15
20 min.
2 min.
| Dátum predloženia | Hodnota | MJ | Kritérium | |
|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 19:46 - posledná predložená ponuka (Pozor, nie v každom prípade sa jedná o údaje o najvýhodnejšej predloženej ponuke.) | 8 000,00 | € | Cena bez DPH | |
| Celkový počet predložených ponúk: 1 | ||||
Elektronizácia verejného obstarávaniaVážený používateľ,
v súvislosti s povinnosťou elektronizácie verejného obstarávania od 18.10.2018 a zároveň s cieľom vylepšenia používateľského komfortu sme pre vás pripravili novú verziu systému EKS, ktorá so sebou prináša: